תל אביב הפכה לעיר שלעולם לא ישנה, ​​נחה או חוזרת.

מקומיים וזרים כאחד נוהרים לתל אביב כל השנה בשל סצנת החופים המדהימה שלה, סצנת האוכל, השווקים הטריים, האופנה, התרבות והפתיחות לכל מיני אנשים. שם נרדף לכיף, הרפתקאות ורוח פתוחה, החלטנו לפרט את כל הסיבות, נכון לעכשיו, מדוע תל אביב היא קרן תקווה שאין שני לה לעולם, מדוע המקומיים שלה אוהבים לחיות בה את החיים.

החופים-
עם משהו לכולם, טיילת החוף של תל אביב עוברת לצד הקצה המערבי שלה, שם אנשים יכולים להשתזף, להסתובב עם חברים, לרוץ או לרוץ בכל שעה ביום או בלילה ולשבת ולצפות בים התיכון אחרי דייט נחמד, ולמלא את נשמתם באוויר חוף צח. וכמובן, מילוי אווירה של החלל הכחול.

ממוקמים על פני 14 קילומטרים של יופי, החופים עמוסים במשהו לכולם כולל ספורט, מועדונים, מסעדות, קיוסקים, מגרשי משחקים, חדרי כושר חיצוניים ועוד הרבה יותר.

בכל אחד מהחופים של תל אביב (יש 13!) יש משהו לכולם – חופים עירוניים, חופים ממוקדי ספורט, חופים במרכז בתי קפה, חופים ידידותיים למשפחות, חופים דתיים, חופים ידידותיים להומואים, חופי גלישה וחופים מבודדים יותר , מצפון לנמל המפורסם; עם משהו לכולם, אתה בוודאי יכול למצוא את הגרוב שלך ואת החוף המתאים לך.

האוכל-
סצנת האוכל התל אביבית הפכה לאיזשהו קונגלומרט של אוכל רחוב ואוכל יוקרתי, ולמרות שאין הגדרה אמיתית של איך נראה האוכל התל אביבי לאחרונה, השילוב של תרבויות, סגנונות, וכמובן, מרכיבים טריים, תנו כבוד לאוכלי האוכל הבינלאומיים והמקומיים ברחבי העולם.

השווקים המפורסמים של תל אביב הם גן עדן לחומרי גלם טריים ויומיים. בין אם אתם אוספים חומרי גלם טריים בטיול שישי בשוק הכרמל המפורסם לארוחת שישי בלילה יפה, או סתם מנשנשים פירות וירקות טריים על המרפסת שלכם, כל מרכיב מובא טרי מדי יום מהחוות המקומיות והוא כמובן עונתי, כדי לספק את האיכות הטובה ביותר.

האוכל המשובח של תל אביב הגיע לשיאים חדשים. טרקלינים אופנתיים ומסעדות יוקרה ממלאות את העיר במטבח בינלאומי, הפתוחות 7 ימים בשבוע להנאת כולם.

ארכיטקטורה
ישראל כולה מורכבת מסוגים שונים של אדריכלות כמו טירות צלבניות, מדרסות אסלאמיות, כנסיות ביזנטיות, בתי טמפלרים, מבנים מודרניסטיים בסגנון הבאוהאוס, אדריכלות בטון פיסולי, גורדי שחקים נישאים ועוד.

תל אביב החלה ליתר דיוק עם עיצוב כיבוש של תחילת שנות ה-1900 שהביא לסגנון רומנטי ניאו-קלאסי, ובולטות יותר לכך היו "הבית התאומים" ו"בית הפגודה" הממוקמים בלב שכונות העיר. בשנות ה-20 של המאה ה-20 חלה עלייה של אדריכלות בסגנון אקלקטי עם היבט אוריינטלי וכמובן, השפעה קרמית יהודית. בהמשך, השתלט סגנון הבאוהאוס המפורסם עם עיצוב של מרפסות עמוקות ומעוגלות, גגות שטוחים, חלונות אופקיים עם התפיסה השורשית שהדירות צריכות להיות קרירות בקיץ וחמות בנוחות בחורף.

מובילה לתוך היום, כשתל אביב הפכה למרכז טכנולוגי של העולם, גורדי שחקים רבים, בנייני משרדים מזכוכית ואדריכלות מודרנית יותר השתלטו, לצד, כמובן, האדריכלות המסורתית שמסגרתה את עמוד השדרה של האדריכלות של תל- אביב.

מרכז תרבות
תל אביב מלאה בדברים תרבותיים לעשות ואם בחורף ובין אם בקיץ, הכיף לא נגמר לעולם. משוק האמנים המפורסם נחלת בנימין, לנמל תל אביב השוקק, ועד לתיאטרון הקאמרי, כמו גם קונצרטים, מוזיאונים רבים, הופעות חיות, ראלי, המון קניות, אירועים ותערוכות אופנה/אמנות, אין הגבלה להרחבת האופק התרבותי שלך בעיר תל אביב.

פריים נדל"ן-
מטפס השנה לעיר היקרה בעולם, הנדל"ן של תל אביב מתמזג בתואר הנ"ל עם הרבה פיתוחים יוקרתיים ומודרניים, קומץ מבנים שעברו שיפוץ וכמובן, נכסי השימור המפורסמים של העיר, כולם. אשר העניקו אפשרויות רבות לבחירה, בין אם בשכירות ובין אם בקנייה.

כדי לעמוד בתואר העיר היקרה בעולם, איזו דרך טובה יותר להציג את אפשרויות הנדל"ן הרבות של תל אביב ולזניק את העולם הלאה לעידן הדיגיטלי מאשר על ידי סיורי וידאו של נכסי נדל"ן יוקרתיים בישראל, בעריכת האיכות הטובה ביותר ומוצגת בפורטלים כגון YouTube. דוגמה לקונספט זה של סיור נכסים בישראל הוא ערוץ היוטיוב החדש, Israel's Luxury Listings, המעניק סיורי וידאו באיכות גבוהה בתל אביב (ובערים אחרות) נכסי יוקרה לכל העולם.