נדל"ן הוא משחק לטווח ארוך, כמו זה של נישואין. זה עובר שינויים קצרי טווח כמו שכירת דירה או בית, ושינויים לטווח ארוך, כמו להתחתן עם האחד ולהתמקם בבית לנצח. אבל נדל"ן בישראל, כמו בכל מקום בעולם, הוא משהו שאנשים תמיד צריכים לכאורה, ומסתכלים לקראתו, ממש כמו נישואים – בכל מונח שיהיו.

אבל, מה קורה כאשר מגיפה בינלאומית מפריעה את נוצות העולם ומונעת מאנשים לבקר בבתים פוטנציאליים לרכישה, ולכן משאירה סוכנויות התלויות בקהל הלקוחות האישי שלהן להתפרנס? התשובה ברורה: טכנולוגיה. כניסתה של טכנולוגיית 2020 מתחילה, הפועלת כמנהלת בנישואי הקונה עם רכושו, מכל מקום בעולם שהם נמצאים, ובעצם מצילה את הנישואים הללו ומאריכה את מטרתם.

סוכני נדל"ן החלו להסתמך על התקדמות טכנולוגית ספציפית כדי לקדם את המותגים שלהם, לקדם את הנכסים והשמות שלהם, ואפילו כדי להפוך את עולם הנדל"ן המעניין ממילא למעניין וברור הרבה יותר. עם יותר זמן בידיים שלנו ויותר זמן בבית, אנחנו צופים בסרטוני YouTube על נכסים מדהימים ברחבי העולם ואנחנו גוללים באינסטגרם כדי לעקוב אחר ההתרחשויות היומיומיות של סוכנויות נדל"ן. שיחות זום הפכו לשלב במפגשים פנים אל פנים, ו-Facetime הפכה לסיור הבית החדש.

ההסתמכות של העולמות של היום על טכנולוגיה הפכה לנורמה החדשה שלנו בחיי היום יום, אז למה שלא תשלב אותה עם נדל"ן כמשחק לטווח ארוך ואסטרטגיה ארוכת טווח? ההתקדמות בטכנולוגיות מדהימות כולל דברים כמו שיחות וידאו, קידום מותגים באמצעות מדיה חברתית ייחודית, סיורי נכסים ביוטיוב ועוד אפשרו לנו לחזור על ביקורי הנכס שלנו ולעזור לנו לקבל החלטה מושכלת יותר בעת רכישת נכס בישראל, או בכל מקום. בעולם לצורך העניין.

כל כך הרבה מהזמנים הקודמים שלנו כמו ללכת למסעדות, קניות עם חברים, פיקניקים משפחתיים בסופי שבוע ואפילו Happy Hour בעבודה הפכו לדבר מהעבר, אז עכשיו אנחנו מוצאים את עצמנו משתמשים בטכנולוגיה אפילו יותר ממה שהיה לנו פעם כדרך להעביר את זמן, אם כן, למה לא להשתמש בו למשהו שאנחנו צריכים?

לא נאפשר ל-COVID 19 להרוס את הנישואים שלנו, ובוודאי לא ניתן לזה למנוע מאיתנו לקנות בית בישראל. מגיפה זו תהיה בקרוב מחשבה שלאחר מכן, אך למרבה המזל, הטכנולוגיה לא תעשה זאת; עלינו לבנות את מערכת היחסים שלנו עם טכנולוגיה שתשמש לפני, במהלך ואחרי רכישת בית או נכס מכל מקום בו אנו נמצאים בעולם ואפילו כאשר פרק הזמן הרע הזה מאחורינו.