הרצליה, העיר העשירה הגובלת עם תל אביב ששופעת יוקרה, ירוק, נוחות, אוויר מלוח על חוף הים, וכמובן שילוב של מקומיים המתגוררים בשכונות מסוגים שונים. הרצליה, מפוצלת למגזרי מגורים ספציפיים, הפכה עם השנים למקום שגדל יותר ויותר פופולרי עבור אוכל משובח, אווירה יוקרתית, חופי הרצליה נקיים ופתוחים, קאנטרי קלאבים, חיי הקיבוץ בתוך העיר, עצים ירוקים, בתי ספר טובים וכמובן, אחת האוניברסיטאות הטובות בארץ, מכללת "IDC" הבינלאומית.

בדיוק כמו העיר תל אביב, לעיר הרצליה יש פירוק ואיפור משלה, ולכל אזור בהרצליה יש את ההתלקחות שלו המושכת אנשים ספציפיים לגור בכל שכונה. כך למשל, הרצליה פיתוח מדורגת כאחד האזורים היוקרתיים והאקסקלוסיביים ביותר בישראל למגורים, עם בתים יפים, בריכות שחייה, מכוניות מפוארות, מסעדות מעולות, קניות ועוד. ובכל זאת, בסמוך, "הרצליה הצעירה" הצנועה והמקסימה היא שילוב של דירות חדשות וישנות יותר והתמלאה בזוגות צעירים ובגמלאים. יש כמובן את קיבוץ גליל ים המפורסם שמתרחב במהירות לפרויקטי מגורים חדשים יותר כדי ליצור עיר משלה. וכמובן, יש את העיר המרכזית הרצליה, הרצליה הירוקה המקסימה ואזורים נוספים כמו "הרצליה ב'", הגובלת בפיתוח, המרינה המובחרת – מקום מפלט אקסקלוסיבי על חוף הים, ונוף ים, חוף הים המשקיף על אפולוניה המפורסמת. פארק לאומי, שזועק היסטוריה עתיקה.

עכשיו, בעזרת הפירוט הקצר הזה על הרצליה, לא הייתם אוהבים ללמוד יותר על האזורים ולתת לו מערבולת למגורים, הרחק מהמולת חיי העבודה, אבל רק כמה רגעים מרחק מכל תל אביב ברכב ?