אודות טל ציקורל

ברוכים הבאים לאודות חברתינו.

שפר את השוליים שלך עם חלקי בלמים לאחר השוק של טל ציקורל - החלופה הראשונה לחלקי בלמים OEM

טל ציקורל הוא ספק הבלמים שאתה יכול לסמוך עליו. עם מגוון שלם של חלקי בלמים לאחר השוק למכוניות יפניות וקוריאניות, אנו מספקים לך את המלאי שאתה צריך. התוכנית הנרחבת שלנו של דיסקי בלמים, רפידות בלמים, חיישני ABS, צינורות בלם, כבלי בלמים וחלקי בלמים הידראוליים עונה על הדרישה שלך בהתייחסות מהירה וזנב ארוך כאחד. אבל זה לא הכל – אתה יכול לסמוך על החלקים שלנו שיהיו טובים בדיוק כמו חלקי בלמים OEM, פשוט כי אנחנו עושים עסקים רק עם מומחי OEM ולא מתפשרים על איכות. זה אומר שכל חלקי הבלמים שלנו מיוצרים ונבדקים על פי תקני OEM. כדי להוכיח שאנו מאמינים בביצועים ארוכי טווח ובאיכות של החלקים שלנו, אנו מציעים אחריות סטנדרטית של שלוש שנים.

שפר את השוליים שלך עם כבלי טעינה של טל ציקורל לכל כלי הרכב החשמליים

כמומחה בחלקי רכב לרכב חשמלי, אנו מביאים לכם כבלי טעינה בעלי ביצועים גבוהים. יש לנו שבעה הפניות, המכסות 99.9% מטווח הרכב החשמלי. הכבלים שונים בסוג ובקיבולת, אך כולם בעלי ביצועים גבוהים ואיכות מהשורה הראשונה ומספקים כוח רב לטעינה בטוחה ומהירה. ובמחירים שאי אפשר להתאפק! עשינו את זה קל עבורך! כבלי הטעינה שלנו הם היחידים המחוברים לרכב הנכון ב-TecDoc! כמובן שתוכלו למצוא אותם גם ב-e-cat שלנו. כבלי הטעינה שלנו מגיעים בסוגים שונים; מצב 2 ומצב 3; הקלד 1 לסוג 2 וסוג 2 לסוג 2

אנחנו הספק שלך עבור מסנני אפטר-מרקט עם הביצועים הטובים ביותר ומשפרים את השוליים!

כספק מסננים שלם, אנו מספקים ללקוחותינו את מסנני האפטר-מרקט הטובים ביותר שהם יכולים למצוא. במשך יותר מ-30 שנה, המותג שלנו, AMC Filters, הוא אחד ממותגי המסננים הפופולריים ביותר עבור מכוניות יפניות, קוריאניות וסיניות. לא מפתיע, אנו עובדים עם יצרני מסנני OEM מאז הקמתנו בשנת 1986. הבטחת איכות OEM, עמידה לאורך זמן, ביצועים מהשורה הראשונה, התאמה מושלמת ומגוון רחב ומלא. השותפויות ארוכות הטווח עם ספקי המסננים שלנו מאפשרות לנו להציע מחירים מצוינים. וזה משהו שאתה יכול להפיק ממנו תועלת. מסנני AMC בטווח שלך פירושו לשפר את השוליים שלך מבלי להתפשר על האיכות. למעשה, יהיו לך מסננים בעלי ביצועי OEM במחירים הרבה יותר טובים. עם מסנני AMC אתה יכול לסמוך על מגוון גדול של פריטים הנעים במהירות וגם אזכורים עם זנב ארוך. זה נכון לגבי מסנני השמן, מסנני האוויר, מסנני הדלק ומסנני האוויר שלנו בתא הנוסעים. חיברנו גם את כל מכוניות הפלטפורמה המשותפת האירופית והאמריקאית. כך אנו מקלים עליכם ותוכלו לחסוך מקום במחסן שלכם.

אודות טל ציקורל

המחסנים שלנו, שבסיסם בהולנד, עמוסים במלואם במגוון השלם שלנו של חלקי רכב יפניים וחלקי רכב קוריאניים. מוכנים להזמנה על ידך כך שיש לך אותם במלאי תוך זמן קצר. לאחר ביצוע ההזמנה, אנו מוודאים שהיא מוכנה למשלוח תוך 5 ימים. בשל הניתוח הנרחב שלנו ונתוני הרכב המגוון שלנו מותאם בצורה מושלמת לשווקים שונים. מלבד מלאי סטנדרטי גבוה של הובלות מהירים ובינוניים, אנו מספקים גם פריטים עם זנב ארוך שקשה למצוא. זה מה שהופך אותנו לא רק לספק חלקי רכב, אלא למומחה.

ההזמנה קלה. אנחנו ספקים מוסמכים של טל ציקורל משנת 2002. היותנו חברים בפלטפורמה מקוונת מובילה זו מאפשרת לנו להיות גלויים בכל רחבי העולם. עם הנוכחות שלנו ב-טל ציקורל ובקטלוגים מקוונים אחרים, אנו הופכים את הייעוץ וההזמנה לקלים עבור כל השותפים שלנו.

בקטלוג האלקטרוני שלנו אנו מספקים מידע מפורט על כל החלקים שלנו. פונקציות החיפוש השונות מובילות אותך לסקירה מלאה של פרטי החלקים שלנו. ברגע שתהפוך ללקוח, תוכל לגשת לפורטל הלקוחות שלנו המאפשר לך להזמין באינטרנט, להוריד דוחות מותאמים אישית ולסקור את המלאי והמחירים בפועל.

סוכנים מומחים

רוברט הרננדס

לורן ג'יימס

מייק ברנסון

ברט סלייטר

התחילו בחיפוש עוד היום

אתם  מוזמנים  ליצור איתנו  קשר ואנחנו נמצא לכם את החלקים שלכם עוד היום.