אודות טל ציקורל

ברוכים הבאים לאודות חברתינו.

אנחנו נמצא לך את החלל המושלם

אנו מספקים למוכרים שלנו הערכת שווי מקצועית לנכס שלהם, צילום מקצועי של הנכס, סיוע משפטי ומיסי, פרסום ממוקד ועוד ועוד. בנוסף, אנו מטפלים בכל עסקה באופן אישי ועם זמני תגובה מהירים כדי להפוך את התהליך למעשי וללא כאבים.

אנחנו עובדים עם התקציב שלך

צוות המתווכים הוותיק שלנו הדובר 5 שפות משווק את הנכס בישראל ולקהל לקוחות יהודים ברחבי העולם באתרי מדיה שונים ובאמצעות מאגר הלקוחות העצום שלנו ובכך מגדיל את הסיכוי שלנו לסגור עסקאות במהירות ובמחירים האופטימליים ביותר עבור המוכרים שלנו.

רשום את הנכס שלך ללא סיכון

בעלי נכסים שעובדים עם קבוצת טל ציקורל נדל"ן נהנים מה"חשיפה המשולשת" הייחודית שלנו של הנכס שלהם לקהל לקוחות בינלאומי נרחב המשתרע על פני 15 מדינות ברחבי העולם, "עולים חדשים" מכל העולם וישראלים בעלי שווי נטו.

אודות טל ציקורל

צוות המקצוענים שלנו מספק לכל לקוח הצעות של 360 מעלות, ועוזר ליצור ולגבש חנות one stop shop מובילה לכל השירותים הקשורים לנדל"ן, כולל עסקים, משפטים, אדריכלות, מיסים, בניית משכנתא, עיצוב ועוד ועוד. כל אחד מחברי הצוות שלנו נבחר ידנית, הוא מומחה בתחומו האישי, ובעל ניסיון בעבודה עם לקוחות בינלאומיים מכל רחבי העולם. חברי צוות קבוצת טל ציקורל נדל"ן מלווים אתכם בכל שלב ושלב ליצירת חוויה נטולת מתחים ותוצאה סופית איכותית. 

סוכנים מומחים

רוברט הרננדס

נדלן  מסחרי

לורן ג'יימס

נדלן מגורים

מייק ברנסון

נדלן מגורים

ברט סלייטר

נדלן מסחרי

התחילו בחיפוש עוד היום

אתם  מוזמנים  ליצור איתנו  קשר ואנחנו נמצא לכם את בית החלומות  שלכם עוד היום.